Обласне відділення Національного олімпійського комітету України визначило найкращого спортсмена Вінниччини у листопаді. Ним став чемпіон України з боксу серед молоді Іван Нестеренко, майстер спорту міжнародного класу. До речі, найкращим спортсменом жовтня на Вінниччині (і в Україні!) був також боксер – бронзовий  призер чемпіонату світу Микола Буценко, член основного складу команди “Українські отамани”. 

Пам’ятну нагороду Іван Нестеренко отримав 18 листопада, під час церемонії вшанування лауреатів обласних конкурсів серед спортивних журналістів і фотографів.

– Боксом я займаюся дев’ять років. Розпочинав у тренера Романа Вакалюка. Зараз тренуюся у спортивному клубі “Нокаут”, – розповів Іван Нестеренко. – Приємно отримати нагороду, як кращому спортсмену місяця. Такі відзнаки стимулюють ще більше тренуватися і здобувати нові перемоги.

– Коли Івану Нестеренку було 13 – 14 років, як старший тренер юнацької збірної області з боксу, я неодноразово возив його на всеукраїнські змагання. Тоді ніхто не думав, що він колись стане майстром спорту міжнародного класу. Адже Ваня був, як чомусь прийнято казати, “ботаніком”: вихованим, чемним, виваженим. Хоча таким він і зараз залишився. Але спорт додав Івану сили і мужності, – сказав голова спорткомітету Вінницької міської ради, екс-тренер з боксу Сергій Краєвський.

SHARE