З шостого по восьме грудня вінницький клуб «Олімпія-Колос-Секвоя-ШВСМ» («ОКС») змагався на щорічному міжнародному турнірі з індорхокею «Підмосковні вечори-2013», який відбувся в м. Електросталь (Росія).

На старт вийшли вісім команд, розбитих на дві підгрупи. Вони представляли Росію, Україну, Білорусь і Казахстан. 

Починалося все пречудово для нашої команди. У першій грі групового етапу «ОКС» здолала збірну Московської області – 4:2. Ще більш вдалим вийшов результат наступного матчу: перемога вінничан з рахунком 5:1 над ХК «Мінськ» (Білорусь). В завершальному поєдинку у групі «ОКС» переграв ХК «Динамо-Будівельник» (Єкатеринбург, Росія) – 4:3.

Але в серії плей-офф від вінничан відвернулася Фортуна. Спочатку вони з мінімальним рахунком 4:5 поступилися СК «Будівельник» (Брест, Білорусь). До речі, в цьому матчі нападник «ОКС»  Юрій Мороз зробив голевий покер, поклавши у сітку чотири м’ячі.

У грі за третє місце наші хлопці знову з мінімальним рахунком 5:6 поступилися господарям майданчику – ХК «Динамо-Електросталь».

Отже, перше місце посів «Динамо-Будівельник», друге  «Будівельник», третє – «Динамо-Електросталь». «ОКС» залишилася на четвертій позиції.

 

SHARE