На початку 2014 року Національний олімпійський комітет України спільно з Міністерством молоді та спорту України проводитимуть щорічну Всеукраїнську урочисту церемонію нагородження «Герої спортивного року» (за підсумками 2013 року).

Найкращих спортсменів визначатимуть спортивні журналісти зі всієї країни. Організатори вже запропонували їм претендентів у різних номінаціях.

У найпрестижнішій категорії “Найкращий спортсмен року” одним з ймовірних переможців є вінничанин Микола Буценко – бронзовий призер чемпіонату світу, срібний призер чемпіонату Європи з боксу, найкращий спортсмен жовтня в Україні.

Його конкурентами є Ібрагім Алдатов – чемпіон світу та бронзовий призер чемпіонату Європи з вільної боротьби; Богдан Бондаренко – чемпіон світу та Європи з легкої атлетики (стрибки у висоту); Ростислав Герцик – бронзовий призер чемпіонату світу з фехтування (рапіра); Георгій Зантарая – бронзовий призер чемпіонату світу з дзюдо; Ален Засеєв – срібний призер чемпіонату світу та Європи з вільної боротьби і Павло Олійник – бронзовий призер чемпіонату світу з вільної боротьби, чемпіон Європи.

SHARE