Обласне відділення Національного олімпійського комітету України визначило найкращого спортсмена та тренера жовтня на Вінниччині. Ними стали учасник команди Всесвітньої серії боксу “Українські отамани” Микола Буценко та його наставник Леонід Лоївський, старший тренер збірної олімпійського резерву України з боксу.

Раніше НОК України визнав вінничан найкращими спортсменом і тренером в державі за підсумками жовтня. Всі ці відзнаки – завдяки здобутій Буценком бронзовій нагороді на жовтневому чемпіонаті світу в Казахстані, не дуже вдалому для «жовто-блакитної» збірної. 

Під час чемпіонату України з боксу серед чоловіків до 22 років, який фінішує сьогодні у Вінниці, нагороди Буценку та Лоївському вручав голова обласного відділення НОК України Федір Новік. Він гідно оцінив олімпійські перспективи Миколи Буценка та інших перспективних боксерів нашого регіону.

– Вінниця заслужила право проведення чемпіонату України з боксу завдяки високим результатам наших молодих боксерів, які останнім часом здобули низку нагород на престижних змаганнях. Всі вони є резервом і кандидатами на участь в Олімпійських іграх 2016 року, – сказав Федір Новік.

SHARE