Фінішувало перше коло чемпіонату України з хокею на траві серед чоловіків. Одноосібний лідер після трьох турів визначився у вінницькому дербі між «Олімпією-Колосом-Секвоєю-ШВСМ» і «ШВСМ-Олімпією-Педуніверситетом». Перемогу з рахунком 4:2 здобули багаторазові чемпіони України. «Колосівці» постійно вели в рахунку, а підопічні Миколи Касянчука наздоганяли, на фініші зменшивши розрив до мінімуму. Остаточний рахунок було встановлено лише за 2 хвилини до фінішу.

–  Дербі виявилось дуже видовищним, гравці обох команд показали високий клас, – сказав головний тренер «ОКС-ШВСМ» і національної збірної України хокею на траві Павло Мазур. – У цій та інших іграх з конкурентами ми підтвердили, що нещодавня прикра поразка від бердичівців була випадковістю.

Таким чином «колосівці» набрали 45 очок після 12 матчів (11 перемог і 1 поразка). На друге місце опустилася команда «ШВСМ-Олімпія-Педуніверситет» – 42 очки. Третє-четверте місця поділяють ОСДЮСШОР «Олімпія» (Вінниця) і «Старт» (Бердичівський район Житомирської області), які набрали по 37 очок. Загалом в турнірі беруть участь 8 команд. Чемпіонат України із «зеленого хокею» поновиться в квітні, попереду ще 4 вирішальні тури.

 

SHARE