18 – 19 жовтня в спортивному залі «Дніпро» Вінницького національного медичного університету пройшов ІІІ тур чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд майстрів суперліги. Команда «ВНАУ» (Вінницького національного аграрного університету) приймала «Дніпро» (Дніпропетровськ).

Наш суперник лише в минулому сезоні з вищої ліги чемпіонату України перейшов до найвищого дивізіону. Тож клуб «ВНАУ», склад якого суттєво оновився у міжсезоння, дома планував перемагати дебютанта еліти. І це підопічним Олександра Бондаренка вдалося, хоча і в непростій боротьбі. Обидва матчі «ВНАУ» виграв з рахунком 3:0 за партіями (у перший день – 25:22, 25:19, 25:15, у другий  – 25:20, 25:18, 25:17).

Найкращим гравцем першого ігрового дня в складі вінницької команди став Артем Калініченко, а у гостей відмітили Ярослава Мазура. Наступного дня у господарів майданчику найкращим визнали Івана Слинчука, у суперників – знову Ярослава Мазура.

Отже, після ІІІ туру команда «ВНАУ» посідає першу сходинку турнірної таблиці суперліги. Наступний тур пройде у Львові 1–2 листопада. Вінницькі волейболісти знову зустрінуться з дебютантами цьогорічного чемпіонату – командою «Барком».

 

SHARE