У Ялті (Крим) фінішували 5-ї Всеукраїнські спортивні ігри ветеранів легкої атлетики. В змаганнях взяли участь 24 збірні з різних регіонів України. На старт виходили понад 250 учасників віком від 30 до 86 років.

Збірна Вінниччини посіла друге місце по другій групі областей. Вона складалася з представників Теплицького і Калинівського районів та обласного центру.

В особистому заліку представники Вінницької області вибороли низку нагород. Наприклад, Петро Гарник (Теплицький район) став чемпіоном України у спортивній ходьбі на 5 і на 3 км. Василь Гончаренко (Калинівка) виграв золоті медалі у бігу на 1500 і 800 метрів. 76-річний вінничанин (один з найстарших учасників команди) Василь Олійник став чемпіоном з бігу на 1500 і 300 метрів. Дві бігові дистанції виграв його земляк Анатолій Павлішин. А В’ячеслав Войтенко з міста над Бугом виборов золоту і срібну нагороду у спринтерських дисциплінах (100 і 200 метрів).

– Найстаршим учасником у нашій команді був 77-річний вінничанин Анатолій Орєхов. У Ялті він виступав разом зі своїм 43-річним сином Андрієм. Обидва стали призерами. Всі вінницькі медалісти здобули путівки на зимовий чемпіонат Європи з легкої атлетики серед ветеранів, який відбудеться в березні наступного року в Будапешті (Угорщина). Але хто саме туди поїде, залежатиме від рівня фінансування, – розповів голова обласного осередку Асоціації ветерані легкої атлетики України Василь Олійник. – Отже, виступ команди Вінниччини в Ялті виявився дуже успішним. До речі, починаючи з 2008 року наша збірна не опускається нижче третього загальнокомандного місця. Нині кращий результат в загальнокомандному заліку ми не показали лише через неповний склад учасників. У нашій команді було сім спортсменів, у інших – по 10.

Обласний осередок Асоціації ветерані легкої атлетики України дякує за фінансову підтримку поїздки на чемпіонат України керівництву спорткомітету Вінницької міської ради і обласного відділення Національного олімпійського комітету. А ось спортуправління ОДА та обласна федерація легкої атлетики спортсменам-ветеранам нічим не допомогли.

SHARE