Шостого жовтня фінішував другий тур чемпіонату України з хокею на траві серед чоловічих команд. Ключовим матчем в плані боротьби за лідерство було вінницьке дербі між «Олімпією-Колосом-Секвоєю-ШВСМ» і «ШВСМ-Олімпією-ВДПУ”. Його виграли діючі чемпіони України з рахунком 4:0 (після першого тайму – 3:0). Після першого пропущеного гола команда ШВСМ побігла вперед, розкрилася і знову пропустила. Аналогічним чином було забито і третій, вирішальний гол. Результативну гру показав Віталій Бондарчук, який відзначився трьома забитими м’ячами. Таким чином «ОКС» наздогнала ШВСМ і повернула собі чільний рядок турнірної таблиці, адже решту матчів обидва фаворити виграли. Попереду ще один осінній тур (17 жовтня) і чотири – весінні. 

– Це рідко буває, але результатом та ходом гри матчу з ШВСМ я цілком задоволений. Команда виконала установку на гру на 95 % . Ми перемогли головного конкурента за рахунок вищої  індивідуальної майстерності та відмінної реалізації створених голевих моментів. Ключовими гравцями в атаці сьогодні були Пашковський, Поліщук, Мороз та Бондарчук, – сказав головний тренер «ОКС» Павло Мазур.

Серед глядачів на турі був засновник вінницького хокею на траві, професор Віктор Костюкевич:  

– Мені сподобалось вінницьке дербі. Вважаю, що це була рівна гра. Гравці обох команд показали хорошу самовіддачу і не поганий рівень майстерності. В команді “ОКС” більше досвідчених гравців. “ШВСМ” – більш молодий колектив. Він також створив серйозні голеві моменти, але не реалізував їх. Ці дві вінницькі команди є основою збірної України, яка останнім часом тримається на високому рівні. Два рази поспіль на чемпіонаті Європи в групі “Трофі” вона здобула п’яте місце – це говорить про стабільність. Для порівняння: в цьому ж турнірі жіноча збірна України посіла шосте місце.

За третє місце в чемпіонаті у першу чергу ведуть боротьбу вінницька юнацька ОСДЮШОР “Олімпія” і “Старт” (Бердичівський район Житомирської області), який в першому турі сенсаційно здолав “ОКС”. В цьому турі ОСДЮШОР переграла команду з Житомирщини з рахунком 2:1 і розгромила “ШВСМ-ДЮСШ” (Чернівці) – 6:0, чим збільшила свої шанси на “бронзу”.

– Інтрига в чемпіонаті загострилася. Боротьба ведеться і за перше місце, і за третє. До речі, після змін у регламенті команди, які посядуть 1-2 місця після семи турів чемпіонату, розігруватимуть золоті медалі в серії до трьох перемог. Непогані шанси виграти “бронзу” є у ОСДЮШОР “Олімпія”. Нагадаємо, ще ніколи у чемпіонаті України три вінницькі команди не посідали разом перші три позиції, – сказав директор ОСДЮШОР “Олімпія”, віце-президент Федерації хокею на траві України Федір Новік.

 

Сергій Федорчук

 

фінішував другий тур чемпіонату України з хокею на траві серед чоловічих команд

фінішував другий тур чемпіонату України з хокею на траві серед чоловічих команд

SHARE