У Вінниці, в суботу, 5 жовтня відбулася масова благодійна акція «З вірою в серці». Вона була присвячена збору коштів для лікування дітей, хворих на кардіологічні захворювання. Зокрема, на закупівлю діагностичного обладнання для місцевої лікарні. Організатори заходу – компанія «Данон – Україна», Вінницька обласна державна адміністрація та Вінницька міська рада. До речі, акція «З вірою в серці» започаткована у 2010 року в Херсоні, а в цьому році вона відбувається й у інших містах України: Дніпропетровськ – 7 вересня , Херсон – 14 вересня, Кременчук – 29 вересня, Вінниця – 5 жовтня, Полтава – 12 жовтня.

У рамках програми акції з 10.30 до 11.00 відбувся легкоатлетичний пробіг центром міста: по маршруту площа Незалежності – вулиця Соборна – площа Василя Стуса (біля адміністративного будинку «Книжка»). Під час пробігу рух громадського транспорту по маршруту був призупинений на 40 хвилин.

На фініші забігу учасників акції привітав голова Вінницької облдержадміністрації Іван Мовчан. Після цього учасники заходу на площі Василя Стуса дивилися годинну концертну програму.

Орієнтовна кількість учасників заходу – 5 тисяч. Це учні загальноосвітніх та спортивних шкіл, студенти, молодь, провідні спортсмени області і міста, любителі бігу, держслужбовці та взагалі всі бажаючі. У забігу приймали участь ветерани спорту. Наприклад, 74-річний Василь Олійник, який був факелоносієм олімпійського вогню у рік московської Олімпіади – 1980.

Кожен учасник пробігу під час реєстрації вносив грошову допомогу на закупівлю діагностичного обладнання (скільки міг). По завершенні акції усі зібрані кошти плюс 80 тисяч гривень від «Данону» були перераховані обласній дитячій лікарні. Як виявилося, в підсумку була зібрана досить велика сума – 145 тисяч гривень.

 

масова благодійна акція «З вірою в серці»

масова благодійна акція «З вірою в серці»

масова благодійна акція «З вірою в серці»

SHARE