Сенсацією завершився перший тур чемпіонату України з хокею на траві серед чоловічих команд, який пройшов у Вінниці 12–15 вересня. Вперше приблизно за чотири роки зазнав поразки чемпіон України – вінницька «Олімпія-Колос-Секвоя-Школа вищої спортивної майстерності». З рахунком 2:3 підопічні Павла Мазура поступилися «Старту» (Бердичівський район Житомирської області). Це дало можливість вийти в одноосібні лідери іншій вінницькій команді – віце-чемпіону України «ШВСМ-Олімпії—Педуніверситету». Підопічні Миколи Касянчука з великими рахунками переграли збірні Коростеня, Бердичева і Чернівців. У першому турі не взяла участь збірна Черкаської області. Їй в усіх матчах було зараховано поразки з рахунками 0:5.

– Поки що наше лідерство є досить умовним. Адже в цьому турі ми не грали з діючими чемпіонами України. Багато що визначить результат нашої гри з «ОКС» у другому турі, – сказав тренер «ШВСМ-Олімпії—Педуніверситету» Микола Касянчук.

Друге-п’яте місця після першого туру разом з «колосівцями» поділяють команди Кривого Рогу, Бердичівського району і вінницька юнацька ОСДЮСШОР «Олімпія».

– Наша мета – за підсумками чемпіонату України посісти місце не нижче четвертого. Адже раніше ми ніколи піднімались так високо, – сказав тренер ОСДЮСШОР «Олімпія» Василь Пивнюк.

На несподівану поразку «ОКС-ШВСМ» від середняка, безумовно, вплинула сильна втома лідерів, які майже безперервно виступають на високому міжнародному рівні за національну збірну і клуб. До того ж четверо провідних «олімпійців» (Олександр Дяченко, Руслан Пашковський, Дмитро Луппа і Юрій Мороз) були травмовані і не вийшли на поле в першому турі національного чемпіонату.

– Ми не програвали вже близько 4-х років. Але все колись завершується. П’ятниця, 13 вересня, виявилась нещасливим днем для нашої команди, – коментує Павло Мазур. – У матчі зі «Стартом» нам дуже не щастило. Зокрема, ми подали аж 23 небезпечних штрафних кутових, але жодного разу не реалізували їх. Бракувало успішних голеадорів, адже кілька провідних гравців були травмовані і могли вийти на поле. Що стосується «Старту», то це дуже перспективна команда, в складі якої багато талановитих молодих гравців, потенційних кандидатів до національної збірної України.

За словами Павла Михайловича, молодь поки що не може повною мірою замінити лідерів:

– У наступних турах гратимемо основним складом і, сподіваємося, виправимо своє турнірне становище в наступних осінніх турах національного чемпіонату з хокею на траві. Згодом, після відпочинку почнемо підготовку до зимового чемпіонату Європи з індорхокею (хокею на траві у приміщенні).

 

перший тур чемпіонату України з хокею на траві серед чоловічих команд

перший тур чемпіонату України з хокею на траві серед чоловічих команд

SHARE