З шостого по восьме вересня у Вінниці проходив четвертий, завершальний, тур четвертого Кубка Співдружності з хокею на траві серед чоловічих команд. Він був присвячений Дню народження Вінниці. 

На старт вийшли вінницька «Олімпія-Колос-Секвоя-ШВСМ», білоруські ХК «Мінськ» і «Будівельник» (Брест) і «Динамо» (Електросталь, Московська область, Росія). Росіяни дострокове майже гарантували собі здобуття Кубка, адже випереджали найближчого переслідувача (команду з Бреста) на 13 очок. Вінничани ж продовжували вести боротьбу за друге-третє місця в Кубку Співдружності.

В стартовому матчі підопічні головного тренера національної збірної України Павла Мазура в напруженій боротьбі переграли команду з Бреста – 3:2. Але далі «ОКС-ШВСМ» двічі поспіль програли. Мінчанам ми поступились з рахунком 2:4, а електростальцям взагалі розгромно – 1:5. В підсумку у команди міста над Бугом – бронзові нагороди. Кубок Співдружності вперше повезли до Підмосков’я, а срібні нагороди – в активі брестчан.

Найкращим гравцем турніру став Євген Мокроусов («Динамо»), найкращим воротарем – Роман Вітко («Будівельник»), найкращим захисником – Дмитро Луппа («ОКС-ШВСМ».

 

завершальний тур четвертого Кубка Співдружності з хокею на траві серед чоловічих команд

завершальний тур четвертого Кубка Співдружності з хокею на траві серед чоловічих команд

Команда «Динамо»

Команда «Динамо»

Команда «Динамо» (Електросталь, Московська область, Росія)

SHARE