У залі засідань Вінницької облдержадміністрації відбулась прес-конференція, присвячена підготовці до відзначення Дня фізичної культури і спорту. Доповідали заступник голови ОДА Валентин Поліщук (відповідальний за розвиток спорту в області), голова облспортуправління Сергій Дідик, голова спорткомітету Вінницької міської ради Сергій Краєвський, начальник обласного центру «Спорт для всіх» Віталій Копач та інші керівники галузі.

У першу чергу було проанонсовано спортивні заходи до свята. 14 вересня вони вперше проходитимуть на майдані Незалежності (біля міськради) та в сквері Козицького. У програмі – зустріч з олімпійськими чемпіонами і призерами (Інною Осипенко-Радомською, Павлом Хникіним, Сергієм Чернявським, Ганною Балабановою та ін.) та призерами Всесвітніх ігор, майстер-класи від представників понад 30 видів спорту, виставка спортивних авто, авіамодельне шоу, презентація роботи ДЮСШ та концертна програма.

– Кожен бажаючий зможе прямо під час святкувань на майдані Незалежності обрати собі вид спорту та одразу записатися до ДЮСШ, – повідомив Сергій Краєвський. – Глядачі зможуть переглянути насичену концертно-спортивну програму та отримати автографи у наших спортивних зірок. Ми спеціально надрукуємо фотографії знаних вінницьких олімпійців, на яких вони розписуватимуться, після чого даруватимуть їх юним прихильникам спорту..

 

кубок з великого теніса «Подільське літо»

SHARE