Фінішував відкритий чемпіонат Вінниці з великого тенісу «Подільське літо». Він пройшов за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області.

Минулого тижня на корті Вінницького кооперативного інституту відбулась офіційна церемонія переможців турніру, який тривав з 13 липня. На захід завітали голова облвідділення НОК України Федір Новік, спеціаліст спорткомітету Вінницької міської ради Євген Лигін, заступник голови обласної федерації тенісу Віталій Кирилюк та головний суддя змагання Олександр Солтан.  

– В змаганні взяли участь понад 150 спортсменів. Призерів визначали у дев’яти вікових категоріях, – розповідає Олександр Солтан. – Наймолодшому учаснику, Катерині Бондаренко, було 12 років. До речі, вона стала призером змагання.  Найстаршому учаснику –74 роки. Це Володимир Конюков, заслужений тренер України, майстер спорту з легкої атлетики, який й нині продовжує готувати чемпіонів на «колосівській» базі. Взагалі кажучи, у цьогорічному змаганні взяли участь дуже багато ветеранів-аматорів тенісу. Але й молодь не ігнорувала «Подільське літо».

За словами Олександра Солтана, переможці «Подільського літа» представлятимуть регіон на подальших всеукраїнських змаганнях. В першу чергу на відкритому міжнародному турніру серед ветеранів у Судаку (Крим), який пройде 10–19 вересня.

 

кубок з великого теніса «Подільське літо»

кубок з великого теніса «Подільське літо»

кубок з великого теніса «Подільське літо»

SHARE