Нещодавно збірна України з хокею на траві (яка майже повністю складалася з вінничан), посіла п’яте місце серед восьми команд на чемпіонаті Європи в групі «Championship II» (другій за силою), який відбувся  у Відні (Австрія).

Підсумки головного хокейного турніру року прокоментував головний тренер збірної України з хокею на траві Павло Мазур:

– Ми виконали поставлену на турнір задачу – зберегли місце в дивізіоні і право на участь в наступному олімпійському відборі. Для цього треба було посісти місце не нижче шостого.  Триває омолодження нашої команди. До чемпіонату Європи 2015 року молоді гравці наберуться досвіду, і тоді можна буде ставити задачу поборотися за медалі. До того ж ми подаватимемо заявку на проведення цього турніру знову у нашому місті! 

 

– У ваших конкурентів, наприклад, у італійців, було чимало натуралізованих гравців. Не думаєте піти таким же шляхом?

 

– Така тенденція є не лише в хокеї. У футбольній команді Україні тон задають натуралізовані Девіч і Едмар. На черзі – натуралізація баскетболістів для української збірної. Але ми не думаємо про це, адже для отримання згоди на натуралізацію сильного гравця треба знайти чималі значні кошти, яких у нас немає. Окрім того не вважаю натуралізацію вірним шляхом, краще готувати власну молодь.

 

– Найважливішим матчем на Євро було перемога над Уельсом з рахунком 4:0?

 

– Безумовно, адже саме вона дала можливість зберегти нам місце в дивізіоні. В інших матчах ми також грали непогано. Наприклад, результат поєдинку з Росією зовсім не відповідає перебігу подій на полі, нам просто не фортунило. В деяких матчах наша команда втомленою і дещо розбалансованою. Частина гравців, яка нещодавно виступала на Всесвітній Універсіаді, виглядала мобільніше за ветеранів, що не змогли швидко набрати форму після відпустки.

 

SHARE