Триває перший літній чемпіонат Вінниці з футзалу. В змаганнях, які вихідними проходять у СК «Термінал», беруть участь 14 команд, розбитих на три групи. До серії плей-офф вийдуть по два колективи з кожної групи, а також дві найкращі команди серед тих, що посядуть треті місця.

Минулими вихідними визначилася частина чвертьфіналістів. Це «Патріот» (Тульчин), «Блік», «Здорова нація» і «Техно +». Про решту учасників плей-офф стане відомо лише 18 серпня, після заключних матчів попереднього етапу.

Найбільшу увагу глядачів і фахівців привертала команда «Здорова нація», яка сформована виключно з хворих на цукровий діабет. Вона розійшлась миром зі збірною Вінницької міськради – 3:3, перемогла «Вікторію» – 9:2 і МФК «Вінниця» – 5:3 і програла у запеклій боротьбі лише «Бліку» – 2:3. Нагадаємо, саме футзалісти «Здорової нації» складають кістяк збірної України серед діабетиків, яка щорічно виступає на чемпіонаті Європи «Діа-Євро».

– Літній чемпіонат Вінниці наша команда використовує як етап підготовки для цьогорічного футзального «Діа-Євро», який проходитиме у Хорватії 26 – 30 серпня. Адже чотири вінницькі гравці входять до складу збірної України серед діабетиків. Окрім них, в основі національної команди є лише два футболіста з Чернігова та один з Житомира. Хлопці вже два роки грають разом у збірній, – сказав керівник команди «Здорова нація» Вадим Кудіяров.

 

Хворі на діабет змагаються у футбол

Команда «Здорова нація»

Хворі на діабет змагаються у футбол

Змагання проходять у «Терміналі»

SHARE