На вул. Івана Богуна, напроти пляжу «Хімік», пройшли громадські слухання щодо побудови на спірній прибережній території футбольного і дитячого майданчиків. Окрім кількох десятків мешканців, на захід завітали радник міського голови Семен Ханук, депутат Вінницької міської ради Ігор Ткачук та президент благодійного фонду «Здорова нація» Вадим Кудіяров.

– Ще на початку липня ми звернулися до керівників квартального комітету «П’ятничани» з пропозицією збудувати на вул. І. Богуна спортивний майданчик – на умовах співфінансування з мешканцями. Ми, зокрема, пропонуємо,  щоб люди закупили будівельні матеріали, а ось усі роботи власним коштом виконаємо ми, – розповів Вадим Кудіяров.

Ігор Ткачук повідомив, що спортивний майданчик планують побудувати на спірній території, яка належить кільком місцевим бізнесменам. Але тепер її намагаються повернути у власність міської громади в судовому порядку. За словами Ігоря Ткачука, мешканці  мікрорайону (у разі одностайного рішення) можуть забрати цю ділянку землі у суспільне користування. Щоправда, згідно із законом, в цьому випадку власникам треба надати компенсацію – або грошову, або у вигляді  іншої земельної ділянки.

Учасники громадських слухань одностайно погодились на будівництво спортивного і дитячого майданчиків поблизу берега ріки. Вони бажають, щоб ці об’єкти утримувала міська рада, а не якась комерційна чи громадська організація. Щоправда, мешканцям П’ятничан до своєї мети треба пройти тернистий шлях, адже право власності на землю ще ніхто не відміняв.

 

Футбольний майданчик збираються побудувати на спірній території

 

Футбольний майданчик збираються побудувати на спірній території

 

SHARE