Стартувала перша літня відкрита першість Вінниці з футзалу. На старт вийшли 14 команд. Окрім збірних міста над Бугом, також заявились колективи Тульчина та Вапнярки. Організатори з міської федерації футболу розбили учасників на три групи. До плей-офф вийдуть по дві найкращі команди з кожної групи, а також два найсильніших колективи з числа тих, що стали третіми.

Всі матчі проходять вихідними на базі спорткомплексу «Термінал».   Фінішує чемпіонат 24 серпня.

– Раніше ми проводили лише зимову першість з футзалу. Чому не організовуємо літні змагання з міні-футболу просто неба? Справа в тому, що покриття наявних у місті майданчиків – дуже слизькі і тому виникає великий ризик травмуватися, – сказав суддя турніру голова комісії з футзалу міської федерації футболу В’ячеслав Обезюк.

За словами фахівців, головними претендентами на перемогу в першості є володар Кубка Вінниці і срібний призер міського чемпіонату «Трейд-авто» (раніше виступав під назвою СБУ), а також збірні Тульчина і Вапнярки. До речі, всі вони після жеребкування потрапили в одну підгрупу, яку всі охрестили «групою смерті».
Серед учасників турніру є цікава команда «Здорова нація», якою опікується однойменний обласний благодійний фонд. У цьому колективі  грають лише хворі на цукровий діабет! Сильних гравців для нього шукають по всьому місту. Всі вони є кандидатами до збірної України, яка гратиме на «Діа-Євро» (чемпіонаті Європи серед діабетиків). 

– Я вже дев’ять років хворію на цукровий діабет. Нещодавно дізнався, що у Вінниці є команда, в якій виступають виключно футболісти з аналогічною хворобою. Запропоновував свої послуги, і керівництво команди погодилося. Секцію футболу я ніколи не відвідував, проте залюбки ганяв м’яч у дворі. Нинішній турнір – для мене перший. Я є наймолодшим учасником, але не дуже хвилююсь на майданчику, адже можу обігрувати «віч-на-віч» досвідчених опонентів, – розповів 18-річний гравець команди «Здорова нація» Дмитро Галабенко.

 

Хворі на діабет змагаються у футбол

 

Хворі на діабет змагаються у футбол

 

SHARE