Минулої суботи на СК «Нива» пройшов турнір з міні-футболу на Кубок газети «Вболівальник». Захід підтримала міська федерація футболу.

Змагалися на двох ігрових майданчиках спорткомплексу. Шість команд розподілили на дві групи. До першої увійшли «Екодім», «Технополюс» та «Хоспро», до другої – «Енергетик», «Вболівальник» та «УФГ». По два найкращих колективи з кожної групи вийшли до плей-офф. 

У першому півфіналі зустрілися «УФГ» та «Екодім». Цей матч завершився з розгромним рахунком – 5:0. У другому півфіналі «Енергетик» розтрощив «Хоспро» – 5:1.

Таким чином, до фіналу вийшли найсильніші команди – «УФГ» і «Енергетик». Їх дуель була напрочуд цікавою. З перших хвилин команди йшли «плече в плече», тобто на забитий гол суперник одразу відповідав своїм влучним пострілом. Пристрасті вирували на майданчику і поза нього практично постійно. Було видно було, що гравці обох команд дуже хочуть виграти. Ігровий час закінчився з рахунком 4:4. Судді призначали серію пенальті, по 5 ударів. І тут вдача була на боці «Енергетика» – 2:1. Переможці отримали Кубок «Вболівальника». У нього гравці «Енергетика» налили шампанське і, зрозуміло, по черзі смакували святковим напоєм. Тим часом у матчі за третє місце «Екодім» переміг «Хоспро» з рахунком 4:3.

Нагородження проводили Олег Федченко та Дмитро Руденко. Переможці і призери отримали грамоти. Найкращим гравцем турніру було визнано Артема Власюк з команди «УФГ».

За словами редактора щотижневика «Вболівальник» Олега Федченка, надалі такий турнір стане традиційним. Голова міської федерації футболу Дмитро Руденко назвав змагання дуже потрібним, адже воно дає можливість здобути необхідну ігрову практику перед офіційними чемпіонатами.

 Сергій Гуменний (праворуч) із переможцем Міндаугасом Грісконісом

 

Сергій Гуменний виступав на дистанції 2000 метрів

 

Сергій Гуменний виступав на дистанції 2000 метрів

 

SHARE