У Дубно підлітки змагалися у конкурсах, які раніше проводились на обласному етапі. Це історична гра «Ведун», змагання «Рятівник» (ази медичної допомоги), «Смуга перешкод» (туристичний конкурс), «Теренова гра» (орієнтування на місцевості), «Ватра» (творчо-мистецький конкурс), квесті тощо.

На старт вийшли 22 збірні з різних регіонів. Командному заліку не було, лише визначалися переможці у різних видах програми. Вінницька команда визначилась у історичній грі “Квест”, де стала бронзовим призером.

Поїздка команди школи № 22 на Рівненщину відбулась за підтримки обласного центру туризму, спорту, краєзнавства і екскурсій, «Молодої Подільської січі», козацького полку імені Івана Богуна, благодійного фонду «Здорова нація» і департаменту освіти Вінницької міської ради.

– На жаль, бюджетне фінансування участі вінничан у грі «Сокіл-Джура» – дуже обмежене. Тому ми й долучилися до підтримки команди, – пояснив президент благодійного фонду «Здорова нація» Вадим Кудіяров, – Гра «Сокіл-Джура» сприяє патріотичному вихованню молоді, пропаганді здорового способу життя. Важливо, що юні учасники цих змагань зростають не лише фізично і інтелектуально, але й духовно.

 

Всеукраїнська гра «Сокіл-Джура»

SHARE