– На нього запрошується спортивна громадськість міста і області, тренери і вихованці ДЮСШ, ветерани спорту. Вхід – вільний, – повідомив голова обласного відділення НОК Федір Новік. – У програмі будуть показові виступи спортсменів з основних і неолімпійських видів спорту, а також танцювальні і вокальні номери. На сцені нагородять усіх вінницьких учасників і призерів Олімпіад, починаючи з 1992 року. Їх всього – 12. Серед них – олімпійські чемпіонки Інна Осипенко-Радомська (веслування) і Наталя Добринська (легка атлетика), дворазовий срібний призер Павло Хникін (плавання), дворазова учасниця Олімпіад Анна Письменська (стрибки у воду) та інші. 

Заходи до Дня фізкультурника відбудуться і в інших числах вересня. Шостого кращих спортсменів і тренерів Вінниччини нагородять у голови ОДА. А восьмого вересня пройде традиційна масова святкова ранкова зарядка разом з губернатором (або його заступником), після чого сотні фізкультурників пробіжать по алеям ЦПКіВ.  

До свята також заплановано провести низку спортивних змагань. Наприклад, 7–8 вересня у парку пройде чемпіонат області серед юнаків з хокею на траві серед юнаків 2001–2002 р.н. за участю 8 команд. 

 
SHARE