З 6 по 9 червня у Вінниці пройшов шостий, передостанній тур чемпіонату України з хокею на траві серед чоловічих команд. Його окрасою стало вінницьке дербі лідерів – «Олімпії-Колоса-Секвої» і «ШВСМ-Олімпії-Динамо». На 7-й хвилині «колосовець» Сергій Дячук після розіграшу штрафного кутового удару відкрив рахунок. Наступні два м’ячі (на 15-й і 18-й хвилинах) в однаковому стилі забив Сергій Дяченко, вдало підставляючи ключку після небезпечних прострілів. Але «динамівці» не змирились з поразкою та спромоглися забити два м’ячи: Сергій Герасименко встиг на добивання, а Іван Пилипчук відзначився з лінії штрафного майданчику. Втім, на більше віце-чемпіонів країни не вистачило, і матч завершився з рахунком 3:2 на користь підопічних тренера національної збірної України Павло Мазура.

Це принесло «Олімпії» дострокове чемпіонство. Для неї завершальний, сьомий тур чемпіонату України, який стартує у Вінниці 16 червня, вже нічого не вирішує. Адже зараз у «ОКС» – 96 очок (24 перемоги у 24 матчах), а у найближчого переслідувача «ШВСМ-Олімпії-Динамо» – лише 85 балів. Тобто завадити «колосівцям» здобути золоті нагороди в 13-й раз вже ніхто в змозі. ШВСМ забронювала за собою другу позицію, збірна Черкаської області – третю.

Підсумки шостого туру прокоментував головний тренер «ОКС» Павло Мазур:

– На перебіг подій у нашому матчі з ШВСМ вплинула втома провідних гравців. Адже у травні їм довелося провести дев’ять офіційних міжнародних матчів – у складі клубу і збірної. В жодному іншому виді спорту немає таких навантажень. Зрозуміло, низка гравців «ШВСМ-Олімпії-Динамо» також входила до національної збірної, але вони в основному виходили на заміну.

 

«Олімпія-Колос-Секвоя» – чемпіон України з хокею на траві

«Олімпія-Колос-Секвоя» – чемпіон України з хокею на траві

SHARE