Підготував Літинську збірну голова обласної Федерації тхеквондо (ВТФ) Сергій Кипоренко. Він і виділив кращих серед переможців турніру. Це чемпіон України 2012 року серед юнаків Ярослав Іванов (2002 р.н., Літин), багаторазова чемпіонка області Євгенія Олійник (1998 р.н., Вінниця) і призер чемпіонату України Володимир Сарафенюк (Літин, 1999 р.н.). 
Найкращі спортсмени турніру отримали нагороди від обласного відділення НОК України та спорткомітету Вінницької міської ради. 


Також на Вінниччині, за підтримки обласного відділення НОК України, відбувся і Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Вікторія-2012» та Кубок області з цього виду спорту. 
Змагання зібрали близько 160 учасників – з Білої Церкви (Київська область), Києва, Миколаєва, Одеси, Чернівців, Калинівки (Вінницька область), вінницьких ДЮСШ № 1 та «Темп». 
Медалі розігрувались у 10 вікових категоріях: від 2007 р.н. до 1996 р.н. (за програмою майстрів спорту). 
«Призерами стали спортсменки з усіх команд-учасниць. У кожній категорії були свої лідери. Наприклад, за програмою першого розряду домінували представники Калинівки, серед кандидатів у майстри спорту – вінничанки, за програмою майстрів – представниці Миколаєва. Багато нагород здобули і вихованки київського клубу «Терпсихора»,- зазначила тренер з художньої гімнастики ДЮСШ «Темп» Світлана Єгорова. 
Призери отримали Кубки, медалі і цінні подарунки від організаторів і спонсорів турніру. 

SHARE