Кубок Європейських чемпіонів з індорхокею у дивізіоні «С» серед чоловіків відбувся у місті Варні-Камчії (Болгарія) протягом 14-16 лютого. Україну на цьому турнірі представляла команда із Вінниці  ХК «ОКС-ШВСМ».

   «Складно виступати на змаганнях такого рівня, оскільки в турнірі беруть участь команди, які стали чемпіонами у своїх країнах. До того ж матеріальна база для тренувань у команд із Європи краща», – розповідає заступник директора КЗ СДЮСШОР «Олімпія» Сергій Севастьянов.

   Попри це, наша команда завоювала почесну першу сходинку та піднялася у дивізіон «В». Протягом усього турніру ХК «ОКС-ШВСМ» не зазнав жодної поразки, вигравши усі шість матчів та пропустивши при цьому всього 15 м’ячів, що для цього виду спорту є чудовим показником. У матчах за вихід до фінального раунду вінницький клуб переграв ХК «Бра» (Австрія) із рахунком 3:2, ХК «1972 Раковнік» (Білорусь) –  6:5 та розгромив болгарську команду КХК «Славія 1921» із рахунком 17:3. Таким чином ХК «ОКС-ШВСМ» із 15 заліковими пунктами посів першу сходинку у своїй групі А та пробився у наступний раунд.

   Там наша команда з мінімальною перевагою знову переграла ХК «Бра», який посів друге місце у групі А (рахунок матчу 2:1). Матч із ХК «Кардіфф Мет» (Уельс), який посів другу сходинку у квартеті В завершився із рахунком 10:5 на нашу користь. Переможець групи В, ХК «Слагельс» із Данії поступився вінницьким хокеїстам 3:6.

   У підсумку, ХК «ОКС-ШВСМ» з максимальним показником очків посів першу сходинку у фінальному раунді та завоював путівку до дивізіону «В». Важливим моментом стали індивідуальні нагороди цього турніру. Гравець вінницької команди Сергій Дячук став кращим бомбардиром змагань, забивши у ворота суперників відразу 16 м’ячів, а також він був визнаний кращим гравцем.

   «Наші хокеїсти часто переїжджають у європейські клуби і там показують високі результати, як на командному, так і на індивідуальному рівнях. На подібних змаганнях можна подивитися на рівень їхньої підготовки. Перемога у цьому турнірі стала чудовим результатом команди. У квітні Вінниця вже прийматиме Кубок Поділля із хокею на траві. На ці змагання прибудуть команди із Житомира та із Білорусі, які, до речі, завжди показують високий рівень гри. Тому, нам потрібно серйозно підготуватися до цього турніру», – так підсумував виступи команди Сергій Севастьянов.

Андрій МАКРУШИН

SHARE