Щорічно, 5 червня у світі відзначають Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Традиційно, Вінницьке регіональне відділення НОК України у цей день проводить заходи по збереженню чистоти екології та її очищення.

   До заходу долучилися заслужений майстер спорту України з плавання, дворазовий срібний призер Олімпійських ігор, голова ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області» Павло Хникін, майстер спорту України Міжнародного класу зі спортивної ходьби, учасник ХІХ Олімпійських ігор у Пекіні, неодноразовий чемпіон України Андрій Ковенко, працівники регіонального відділення НОК, сім’я Павла Хникіна: дочка Ліза, дружина Світлана і син  Віктор, який є майстром спорту з плавання і чемпіоном України.

   Цього року  на Всесвітній день охорони навколишнього середовища регіональне відділення поставило собі за мету очистити від сміття берег річки Південний Буг. Кожний із учасників заходу ретельно оглядав територію та збирав у пакети сміття. У підсумку, спільними зусиллями вдалося очистити від сміттєвих забруднень значну територію поруч із річкою. У цих місцях часто відпочивають люди, тому стежити за чистотою – важливе завдання по збереженню екології.

   Усе сміття зібрали до купи та вивезли на сміттєзвалище. Учасники заходу отримали задоволення від очищення природи та захоплювалися її красою. Збереження навколишнього середовища – одне із найважливіших завдань людини, необхідне для нашого подальшого життя на планеті.

Андрій МАКРУШИН 

SHARE