Відділення Національного Олімпійського комітету Вінницької області завжди долучається та бере активну участь в олімпійських заходах загальноосвітніх та спортивних шкіл, садочках та ін. Популяризація здорового способу життя, спорту та олімпійських цінностей – ось головна їхня мета.

     Один із таких заходів «Do like Olympians» в школі-гімназії №30 міста Вінниці провела стипендіат НОК України Олена Колесниченко – майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, півфіналістка Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро з бігу на 400 метрів з бар’єрами, бронзова призерка Літньої Універсіади 2017 року, бронзова призерка Командного Чемпіонату Європи 2017 року, бронзова призерка І Юнацьких Олімпійських ігор 2010 року.

     Олена показала учням старших класів комплекс легкоатлетичних вправ, що є авторською професійною розминкою спортсменки. Вона використовувала її на тренуваннях та для розминки перед найважливішими в своєму житті змаганнями, і з радістю поділилась своїм досвідом. А після розминки ще декілька кіл пробігла разом з дітьми по шкільному стадіону.

     «Я відчула як м’язи розігрівались, тіло отримувало задоволення від вправ, а мій настрій ставав кращим. Думаю, це надасть мені енергії на весь день», – поділилась одна із учасниць зарядки.

     Як завжди, найактивніші учасники олімпійської зарядки отримали тематичні футболки, а всі учасники – подарунки та сувеніри від НОК України.

                                                                                               Лана Свєтлова

SHARE