25 січня в Олімпійському домі відбулося нагородження переможців XVIII Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» та ХІІ Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії. Воно пройшло за участю президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки та голови Комісії НОК України «Засоби масової інформації та пропаганди олімпійського руху» Олега Волкова.

– Сьогодні засоби масової інформації відіграють найважливішу роль в розвитку спорту та популяризації олімпійського руху. Кожен із вас робить велику справу як на благо розвитку українського спорту, так і всього нашого суспільства, – сказав Сергій Бубка.

Він відзначив, що 2018-й олімпійський рік був яскравим на спортивні здобутки українців, згадавши про історичне олімпійське «золото» фристайліста Олександра Абраменка, звершення на Юнацькій Олімпіаді в Буенос-Айресі, гучні перемоги наших спортсменів на інших міжнародних стартах.

– 2019-й – рік дуже відповідальний. Ми вболіватимемо за наших представників на Європейських юнацьких олімпійських фестивалях. Влітку на наших провідних олімпійців чекають ІІ Європейські ігри в Мінську. Восени станемо свідками історичної події – І Всесвітніх пляжних ігор в Сан-Дієго. Набиратиме ходу ліцензійний відбір на Олімпійські ігри-2020, – додав президент НОК.

На розгляд журі конкурсу «Україна олімпійська-2018» надійшли матеріали від 85 мас-медіа з усієї країни. У розділі «Найкраща громадсько-політична газета року (відділ спорту» за перше місце нагородили «Сегодня» (Київ). Друге місце посіли «Сільські вісті» (Київ). Бронзову позицію розділили «Проскурів» (Хмельницький) і «Місто» (Вінниця).

У категорії «Найкраща циклічна спортивна телепрограма» першість здобув «UA:Спорт» на телеканалі «UA:Перший» (м. Київ). Одразу за ним розташувалася передача «Вінниця спортивна» на телеканалі «ВІТА» (Вінниця). В активі вінничан також нагорода автора цієї програми Євгена Лигіна. Він посів третє місце у категорії «Дебют в спортивній журналістиці».

За словами організаторів, всеукраїнський спортивний фотоконкурс стає все більш популярним як за кількістю представлених регіонів, так і за кількістю учасників і поданих робіт. Зокрема, із різних регіонів нашої країни було отримано близько 400 світлин. Тому журі було нелегко визначити трійку найкращих. Приємно, що серед них виявився й вінничанин Сергій Гомон. Наш земляк посів третю сходинку серед фотографів-аматорів. Журі відзначило світлину Сергія Гомона на тему стрітбола.

– Я вперше приймав участь у спортивному фотоконкурсі. Приємно було стати лауреатом не лише обласного етапу, але й всеукраїнського фіналу. Наступного року спробую покращити цей результат, – зауважив Сергій Гомон.

Усі переможці отримали пам’ятні дипломи та цінні подарунки від Національного олімпійського комітету України. Завершилася церемонія традиційним груповим фото на згадку.

SHARE