23-річний вінничанин, майстер спорту України Петро Давиденко став бронзовим призером чемпіонату світу із бойового самбо. Змагання проходили у м.Чхонжоу, що неподалік Сеула (Південна Корея).

   Петро Давиденко тренується у Вінницькій обласній комплексній ДЮСШ. Поки призер світу перебуває в Кореї, ми поспілкувалися із його нинішнім наставником Іваном Нагорняком. Першим тренером самбіста, коли він мешкав в Оратові, був Микола Берингович.

   – Петро Давиденко виступав у ваговій категорії до 90 кг. Перший бій виграв за явною перевагою у мароканця. Другий поєдинок, проти хорвата, відбувався за схожим сценарієм. В сутичці за вихід до фіналу вінничанин сперечався із росіянином Магомедом Магомедовим, чемпіоном світу. На жаль, наш спортсмен програв по очках. Таким чином Петро отримав бронзову нагороду, а його переможець в підсумку захистив чемпіонський титул, – прокоментував Іван Нагорняк.

   Петро Давиденко раніше був срібним призером чемпіонату Європи в Іспанії, а також виграв Кубок Європи в Чехії. Вінничанин вперше виступав на світовому чемпіонаті. За підсумком змагань у Кореї він виконав норматив майстра спорту міжнародного класу!

   В складі збірної України із бойового самбо у Сеулі Петро Давиденко посів друге місце. Попереду – лише засновники самбо, росіяни.

SHARE