На святковому засіданні відділення НОК України у Вінницькій області зібралася вся олімпійська родина Вінниччини, ветерани спорту та тренери, які не могли оминути увагою поважного Ювіляра.

     Федору Петровичу Новіку виповнилося 80-років.

     Понад 50 років він віддано працює на благо українського спорту. У 1972 році очолив комітет по фізичній культурі і спорту Вінницького міськвиконкому, з 1987 по 1990 роки працював заступником голови – директором спортклубу Вінницької облради ВДФСТ профспілок, з 1990 по 1993 роки – голова спорткомітету Вінницького міськвиконкому, а з 1993 по 2005 роки – начальник управління молоді і спорту Вінницької облдержадміністрації, створив та очолював з 1998 до 2014 року обласне відділення Національного олімпійського комітету України, є почесним членом Національного олімпійського комітету України, віце-президентом Федерації хокею на траві України, суддєю міжнародної категорії з греко-римської боротьби, майстром спорту СРСР з греко-римської боротьби.

     Завдяки наполегливості Федора Новіка в області збережена і примножена матеріально-спортивна база, мережа дитячо-юнацьких спортивних шкіл. З 1993 року в області збудовано 3 стадіони, понад 30 спортивних залів, 270 спортивних майданчиків, відкрито 16 нових дитячо-юнацьких спортивних шкіл. У 2012 році завершено будівництво кращого в Україні хокейно-легкоатлетичного стадіону зі штучним покриттям та спортивно-побутового корпусу стадіону.

     Упродовж роботи на керівних посадах галузі фізичної культури та спорту, ним було вирішено питання для поліпшення житлово-побутових умов понад як 100 видатним спортсменам Вінниччини.

     Він і зараз ще залишається в спорті та працює на його ім’я!

     «Лише кращі отримують привілей відзначати такий великий Ювілей», – відзначив голова відділення Павло Хникін, побажавши Федору Петровичу життєвої енергії, подякувавши за його мудрість та правильні дії в своїй активній професійній кар’єрі, передав Подяку від Президента НОК України Сергія Бубки та вручив пам’ятні подарунки від Національного олімпійського комітету України.

                                                                                            Лана Свєтлова

SHARE