У лютому минулого року, коли про пандемію мови ще не йшло, оргкомітет Токіо-2020 оголосив девіз майбутніх Ігор: «Об’єднані одним почуттям». З тих пір одне почуття змінювалося іншим. Спочатку це було почуття розгубленості, яке переросло в почуття тривоги, а потім, коли стало зрозуміло, що Олімпіада не відбудеться в заплановані терміни, – почуття глибокого розчарування. Проте зараз всіх об’єднує почуття надії.

     Олімпійські ігри – завжди були більше, ніж просто набір змагань. Колись Олімпіади зупиняли війни. Зупинити поширення коронавируса Ігри, на жаль, не в силах, але стати символом повернення до нормального життя вони цілком можуть.

     Ще з минулого року світ живе в режимі очікування, передаючи самому собі естафету надії з одного дня в інший. Прокинувшись, ми насамперед відкриваємо статистику хворих, читаємо останні новини з Токіо. І, здається, Олімпійські ігри все-таки стають ближче. Проходять кваліфікаційні турніри. І вже за 80 днів відбудеться ця велика подія.

     Звичайно, в битві з невидимим ворогом, як назвала коронавірус губернатор Токіо Юріко Коїке, доводиться нести значні втрати, такі як: скорочення кількості спортсменів-олімпійців, які приїдуть до столиці Японії, на трибунах не буде іноземних уболівальників, а через перенесення Олімпіади та додаткових заходів щодо безпеки збільшені фінансові витрати.

     Але Ігри варті всіх цих свічок!

 

                                                                                                  Лана Свєтлова

SHARE