Вінницький державний педагогічний університет провів ІІІ Всеукраїнський науково-практичний семінар «Фізична культура, спорт, реабілітація: проблеми, інноваційні проекти та тренди», присвячений до 65-річчя заснування факультету фізичного виховання і спорту.

     Захід відбувся в форматі ZOOM-конференції. На запрошення декану факультета «Фізичного виховання і спорту» ВДПУ Інни Асауляк в заході взяли участь почесні гості, а саме:

  • Сергій Чернявський – начальник відділу спорту та рухової активності Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації, срібний призер Олімпійських ігор в Сіднеї з велосипедного спорту;
  • Сергій Краєвський– голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради, заслужений тренер України з боксу;
  • Павло Хникін – голова відділення НОК України у Вінницькій області, двічі срібний призер Олімпійських ігор в Барселоні з плавання, учасник чотирьох Олімпіад.

     Крім того, були присутні викладачі та студенти Університету.

    «Радий вітати з Ювілеєм факультет фізичного виховання та спорту Вінницького Державного педагогічного Університету, з якого розпочиналось моє навчання та спортивний шлях, дякую за те, що намагаєтесь покращити спортивну базу для тренувань молодих спортсменів, використовуєте інновації та стимулюєте молодь займатись спортом», – привітав учасників заходу Павло Хникін.

    «Ми завжди підтримуємо талановиту молодь і дуже сподіваємось, що скоро в нас з’явиться сучасний спортивний зал для тренувань», – повідомила Ректор університету Наталія Лазаренко.

 

                                                                                                 Лана Свєтлова

SHARE