nocvn5257

Рішення щодо відзначення цього Дня було одноголосно прийнято у 2013 році під час Генеральної Асамблеї ООН. Воно й недивно, адже спорт, будучи одним з інструментів освіти, розвитку і миру, сприяє зміцненню співпраці, солідарності, терпимості, розуміння та соціальної інтеграції на місцевому, національному та міжнародному рівнях, а також є своєрідним каталізатором соціальних змін у всіх куточках світу.

Національний олімпійський комітет України, як і в минулому році, активно підтримує дану ініціативу та готує чимало активностей по всій країні, а саме майстер-класи уславлених спортсменів, зустрічі з Олімпійськими чемпіонами та призерами, різноманітні конкурси та лекції на спортивну тематику тощо.

Долучайтесь і ви до відзначення Міжнародного дня спорту заради розвитку та миру!

 За інформацією: www.noc-ukr.org

 

Заходи на Вінниччині, присвячені Міжнародному Дню Спорту заради розвитку та миру

1. 03-05.04 Чемпіонат області з баскетболу серед дівчат 1998-1999 р.н., присвячений Міжнародному Дню Спорту м. Вінниця Бугаєва І.В.
2. 03-05.04 Кубок області з веслування на байдарках і каное, присвячений Міжнародному Дню Спорту м. Вінниця Настюк В.Н.
3. 04.04 Чемпіонат області з легкої атлетики (крос) пам’яті ЗТУ Ю.Козловського, присвячений Міжнародному Дню Спорту м. Вінниця Москалюк К.М.
4. 04-06.04 Відкритий чемпіонат області з бадмінтону серед ветеранів «Золотой волан 2015», присвячений Міжнародному Дню Спорту  м. Вінниця Конюкова Н.В.