Національний олімпійський комітет України, який шістнадцять років поспіль очолює Олімпійський чемпіон, Герой України Сергій Бубка, відіграє важливу роль і має високий авторитет в міжнародному олімпійському русі.

     Відзначення цьогорічного «Олімпійського дня» в усіх країнах буде незвичним у зв’язку з пандемією COVID-19. Але менше з тим, НОК України готує чимало сюрпризів та цікавинок, щоб це свято, як завжди, стало по-справжньому спортивним, об’єднуючим та надихаючим.

     «Всі вже звикли, що літом ми відзначаємо «Олімпійський день». На нього чекають і дорослі, і діти, спортсмени і прихильники здорового способу життя, всі, кому не байдужі олімпійські цінності. Але 2021-й – непростий рік. Вірю, що саме спорт може стати тією рушійною силою, яка здатна надихнути людей на нові звершення, повірити у власні сили, зарядитися енергією на подолання викликів сьогодення. Тому цьогорічний «Олімпійський день» в Україні ми проводимо під гаслом «Заряджайся спортом», – розкрив деякі з особливостей проведення традиційного соціально-спортивного свята президент НОК України Сергій Бубка.

     Заряджатися спортом буде вся країна, тим самим готуючись ще до однієї знакової події цього літа – старту Олімпійських ігор в Токіо.

     Тож слідкуйте за інформацією на сайті НОК України та офіційних сторінках у соціальних мережах. Чимало сюрпризів та подарунків вже зовсім скоро чекають на всіх.

SHARE