До Олімпійського дому завітав Президент України Володимир Зеленський з дружиною Оленою. У супроводі президента Національного олімпійського комітету України, члена Міжнародного Олімпійського Комітету, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки та Міністра молоді та спорту України, Олімпійського чемпіона Вадима Гутцайта, Глава держави разом з першою леді ознайомився з роботою сучасного офісу НОК та з історією створення Олімпійського дому, перемогами і здобутками олімпійської збірної України за роки незалежності.

     Володимир Зеленський відвівав, зокрема, Центр екіпірування Національної Олімпійської збірної України, де в ці години Олімпійська команда отримувала спортивну форму «PEAK», у якій разом з наставниками буде виходити на парад з нагоди відкриття й закриття Олімпійських ігор в Токіо, ходитимуть по Олімпійському селищу, прямуватимуть на тренуванні і змагання,  підніматимуться на п’єдестали пошани. Президент і перша леді відзначили стильний дизайн екіпіровки національної збірної, своєю чергою спортсмени додали, що вона ще й дуже зручна.

     «Хочу звернутися до вас Ваші Високоповажності. Тому що так звертаються в колі дипломатів і так спілкуються дипломати, консули й посли. Я переконаний, що ви – найкращі посли, які у нас є. Які дійсно представляють Україну за межами наших кордонів на високому рівні. Ви дійсно прославляєте нашу країну. Завдяки вам у Лондоні, Барселоні, в Пекіні й навіть у Сочі лунає «Ще не вмерла…» й піднімається вгору синьо-жовтий наш український прапор», – сказав Президент, звертаючись до олімпійців.

     Глава держави побажав, щоб найближчими днями до славетної переможної географії приєдналося місто Токіо.

     «А ми всією країною будемо не просто тримати кулаки – ми будемо з вами постійно. Будемо за вас дуже сильно вболівати», – зазначив Володимир Зеленський.

     За словами Глави держави, перемоги сьогодні дуже важливі для України, адже це те, чого не можна купити за гроші, але це те, що українські спортсмени дарують кожному громадянину – емоції від перемоги та гордість за свою країну.

 

                                                            /За інформацією сайту НОК України/

SHARE