Двадцять один спортсмен з Вiнниччини є кандидатом на участь у ХХХI Лiтнiх Олiмпiйських iграх 2016 року в Рiо-де-Жанейро. Про це сьогоднi пiд час наради в голови облдержадмiнiстрацiї розповiв начальник управлiння фiзичної культури i спорту ОДА Сергiй Чернявський, – повiдомляє  Департамент iнформацiйної дiяльностi та комунiкацiй з громадськiстю ОДА.

“Згiдно зi списком, затвердженим Мiнiстерством молодi та спорту України, серед кандидатiв на участь у ХХХI Лiтнiх Олiмпiйських iграх 2016 року в Рiо-де-Жанейро є 21 спортсмен з Вiнницької областi.

Найбiльше претендентiв iз греко-римської боротьби, кульової стрiльби та велосипедного спорту. За основними видами спорту, якi в областi є прiоритетними, вiдбiрковi чемпiонати свiту розпочинаються в сiчнi–лютому, тому маємо надiю, що серед переможцiв буде чимало вiнничан”, – зауважив Сергiй Чернявський.

Нагадаємо, вiнничанин Олексiй Денисюк представлятиме Україну на Параолiмпiйських iграх у 2016 роцi. Лiцензiю хлопець виборов ще влiтку на Кубку свiту в Хорватiї.

Наразi це єдина лiцензiя областi на змагання, якi вiдбуватимуться в Бразилiї.

1