Чудово завершується рік для представників вінницької кульової стрільби. На міжнародних змагання серед юніорів у Сербії Богдан Кириленко став срібним призером у стрільбі з пістолета. А лідер збірних Вінниччини й України Олег Царьков переміг на престижному турнірі в Люксембурзі в стрільбі з пневматичної гвинтівки. Там приймали участь найсильніші стрільці Європи.

       – Олег Царьков – майстер спорту міжнародного класу, срібний призер чемпіонату Європи, кращий спортсмен Вінниччини 2017 року. Він є офіційним кандидатом на участь в Олімпійських іграх 2020 року в Токіо, – розповів віце-президент обласної федерації кульової стрільби Віктор Щерба.

       В конкурсі Вищої спортивної майстерності за підсумками цього року Вінниччина вперше піднялася на другу сходинку серед 23 областей. Попереду – лише Львівщина.

       – Цей рік – найбільш врожайний за очками і медалями за всю історію. Раніше нашим найвищим досягненням було третє місце у конкурсі Вищої спортивної майстерності (за підсумками 2016 року), – прокоментував Віктор Щерба.

       На 2018 рік до національної збірної України включили 21 стрільця Вінниччини. Цього року було 19. Тобто всі основні показники у стрільбі постійно зростають. Провідні спортсмени нашого краю взяли участь на чемпіонаті Вінниччини з кульової стрільби, який пройшов у тирі педуніверситету. Серед восьми команд перемогла збірна Вінниці. Добре показала себе й збірна Ладижина, представники якої посіли призові місця у більшості дисциплін.

SHARE