Відбулися поєдинки попереднього етапу волейбольного Кубку країни. Про це інформує Федерація волейболу України.

     У групі в Полтаві «Барком-Кажани» (Львів) переконливо довели, що перше місце за фінішем «регулярки» посіли не випадково. Колектив Угіса Крастіньша продемонстрував видовищний волейбол, завдяки чому впевнено обіграв усіх трьох суперників у мінімальних дев’яти сетах. Заключний матч з ВК «МХП-Вінниця» для обох команд уже нічого не вирішував, і їхні наставники дали можливість перепочити багатьом своїм лідерам.

     Натомість представнику Тростянця у вирішальному протистоянні за другу путівку з групи до «Фіналу чотирьох» довелося витримати шалений тиск з боку одного з лідерів вищої ліги – ВК «Решетилівка». Отримавши хорошу підтримку вболівальників, підопічні Сергія Побережченка розважливо зробили ставку на найдосвідченіших своїх виконавців. Але, хоч як прикро місцевим уболівальникам, запалу лідерів вистачило лише для успіху в третій партії. Бо у складі ВК «МХП-Вінниця» феєричний поєдинок провів його капітан Артем Скороход, який сміливо брав на себе ініціативу у завершальній стадії атак і «вистрілював» невідпорно. 9 набраних ним очок із 21 загального багато в чому допомогли тростянчанам буквально «видряпати» стартовий сет, а ще 7 – зробити вирішальний ривок у кінцівці четвертої партії.

     Таким чином, вирвавши перемогу – 3:1 (25:23, 25:14, 19:25, 25:22), ВК «МХП-Вінниця» достроково забезпечив собі право прокрокувати до «Фіналу чотирьох» разом із «Барком-Кажанами», залишивши позаду і той же ВК «Решетилівка», і здоланий раніше (3:0) «Буревісник-ШВСМ».

     Наступного дня волейболістам з Хмельницької області довелося пережити чимало неприємних хвилин у протистоянні з молодими талантами із ВСК «МХП-Вінниця». Напередодні ті на неймовірному куражі та шаленій мобільності спромоглися обіграти об’єктивно потужніше за потенціалом «Серце Поділля». Відповідно, в разі такої ж звитяги і в дуелі з «Епіцентр-Подолянами», вони вже по-справжньому сенсаційно гарантували б собі вихід до «Фіналу чотирьох».

     Ось підопічні Олександра Фролова й спробували шокувати маститих опонентів власною агресивністю. Однак городочани цей тиск витримали, і невдовзі, призвичаївшись до манери дій суперників, одразу ж віднайшли у власному арсеналі достатню кількість дієвих контрзасобів. Як наслідок – 3:0 (25:22, 25:15, 25:13) – і вони достроково забронювали за собою одну з двох путівок до «Фіналу чотирьох».
Оскільки ж «Серце Поділля», доклавши максимум зусиль, таки зазнало поразки і від ВК «Житичі-ПНУ» – 0:3 (22:25, 23:25, 19:25), то доля другої путівки вирішувалася у протистоянні житомирської команди з ВСК «МХП-Вінниця». Житомиряни шансів суперникам не залишили – 3:0 (25:12, 25:23, 25:18).

     Отже, у «Фіналі чотирьох» боротьбу за почесний трофей поведуть «Барком-Кажани» (Львів), «МХП-Вінниця», «Епіцентр-Подоляни» (Хмельницька область) та ВК «Житичі-ПНУ» (Житомир).

 

                                                                                                   Михайло Шафір

SHARE