Почесне друге місце у Всеукраїнському Рейтингу регіональних осередків НОК України посіло відділення Національного Олімпійського комітету України у Вінницькій області згідно виконання «Програми розвитку олімпійського руху в Україні на період 2019-2022 років». Цей рейтинг візначається щорічно за результатами роботи 25 регіональних відділень.

     Це найвищий та найдостойніший результат роботи за час правління голови відділення Павла Хникіна. Завдячуючи його наполегливості, відданності та плідній співпраці з усією олімпійською родиною команда відділення змогла досягнути такого високого та бажаного успіху!

     Щороку відділення втілювало в життя Олімпійські уроки, Олімпійські дні, підняття Олімпійського прапора та інші чисельні заходи з популяризації Олімпійського руху, і це все відбувалось за підтримки Департаменту гуманітарної політики Вінницької облдержадміністрації та Комітету з фізичної культури та спорту Вінницької міської ради.

     Війна внесла свої корективи, але і надалі ми намагаємось підтримувати ветеранів спорту, відзначати кращих спортсменів та допомагати нашій армії в ці нелегкі часи.

     Радіємо цій нашій невеличкій перемозі та сподіваємось, що вже найближчим часом будемо святкувати Велику Перемогу українського народу!

Лана Свєтлова  
SHARE