У Львові відбувся осінній чемпіонат України з велосипедного спорту (трек). На старт вийшла й збірна команда Вінницької області (10 спортсменів і 3 тренери).

Всього в чемпіонаті взяли участь понад 218 велосипедистів, які представляли 18 регіонів нашої держави. З обласного бюджету для участі в змаганнях було використано 13 тис. 800 грн; задіяно й 2 буси (з метою економії бюджетних коштів) для перевезення спортсменів та інвентарю.

За підсумками перегонів до складу збірної команди України до виступу на чемпіонаті Європи із велотреку серед юніорів в Італії увійшов вінничанин Андрій Нізельський. В його активі – золото і срібло.

 

Переможцями та призерами стала низка вінничан.

1 місця посіли:

Сметанюк Олександр – командна гонка (чоловіки);

Нізельський Андрій – командна гонка (юніори); Корзінін Юрій – групова гонка (юніори), гонка з вибуттям (юніори), гонка Медісон (юніори); Розгонюк Андрій – командний спринт (чоловіки);

Зозуля Андрій – командна гонка (юнаки); Ткаченко Володимир  – командна гонка (юнаки); Титко Дмитро  – командна гонка (юнаки); Балюк Єлізавета – командна гонка (дівчата), гонка Медісон (дівчата),

Могір Ліза – командний спринт (дівчата)

2 місця посіли:

Корзінін Юрій – командна гонка, командний спринт

Нізельський Андрій – командний спринт, групова гонка

Балюк Єлізавета – командний спринт (дівчата) Радомська Уляна – гонка Медісон (дівчата)

3 місця посіли:

Зозуля Андрій – гонка Медісон (юнаки) Ткаченко Володимир – гонка Медісон (юнаки) Розгонюк Андрій – кейрин (чоловіки) Балюк Єлізавета – гонка із вибуттям (дівчата), групова гонка (дівчата), гонка кейрин (дівчата)

Радомська Уляна – гонка з вибуттям (дівчата).

 

Довідка

Велосипедний спорт розвивається у 4 відділеннях вінницьких ШВСМ та ДЮСШ. Цим видом спорту займається понад 170 вихованців спортивних шкіл, з якими працюють 7 тренерів. До складу збірної команди України входить 11 спортсменів нашого регіону.

SHARE