Урочисте відкриття Обласних спортивних ігор Вінниччини 2020, присвячених сімдесятій річниці із дня утворення фізкультурно-спортивного товариства «Колос» відбулося на базі Вінницької організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» 15 серпня. На урочистостях були присутні голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов, народний депутат України Ірина Борзова, голова ВФСТ «Колос» Олександр Мендусь, начальник управління фізичної культури та спорту Вінницької державної адміністрації, Заслужений майстер спорту з велоспорту, дворазовий чемпіон світу, срібний призер Олімпійських ігор Сергій Чернявський, міський голова Гніваня, Президент асоціації об’єднаних територіальних громад України Володимир Кулешов, голова ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області», Заслужений майстер спорту з плавання, дворазовий чемпіон Європи, дворазовий срібний призер Олімпійських ігор Павло Хникін, голова Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» Сергій Татусяк, заступники голови Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» Майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу Вадим Мохник та Микола Родіонов, а також запрошені голови об’єднаних територіальних громад Вінниччини.

   Розпочалася церемонія відкриття з урочистого маршу команд-учасниць змагань: Джулинська сільська об’єднана територіальна громада (Бершадський район), Лука-Мелешківська сільська (Вінницький район), Семиринівська сільська (Жмеринський район), Дашівська селищна (Іллінецький район), Вахнівська сільська (Козятинський район), Літинська селищна (Літинський район), Оратівська селищна (Оратівський район), Студенянська сільська (Піщанський район), Вапнярська селищна (Томашпільський район), Тростянецька селищна (Тростянецький район), Штанівська сільська (Хмільницький район), Бабчинецька сільська (Чернівецький район). Відповідно до карантинних обмежень у параді брали участь по п’ять представників від кожної команди.

   Право на підняття Державного Прапора отримав капітан Семиринівської сільської об’єднаної територіальної громади, яка того року стала чемпіоном Обласних спортивних ігор Вінниччини серед сільських та селищних об’єднаних територіальних громад. Після цього хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів та мирних громадян, які загинули на Сході України.

   За доброю традицією присутні гості та команди-учасниці змагань отримали Подільські короваї урожаю 2020 року.

   Із вітальним словом до учасників змагань звернувся голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов: «Вітаю учасників змагань. Дуже радий, що саме у «Колосі» вони відбуваються. Всім бажаю перемоги і хочу привітати фізкультурно-спортивне товариство із його сімдесятим Днем народження і побажати розвитку та щоб більше громад долучалося до нього».

   Також  учасників підтримала народний депутат України Ірина Борзова: «Хочу сказати, що спорт розпочинається із кожного з вас, Україна розпочинається із кожного з вас, сила волі, здоровий дух – починаються з вас. Давайте разом будемо розвивати спорт. Гарних вам змагань, здорового духу, сили волі та приємного настрою!»

   Голова Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Олександр Мендусь зазначив, що сьогоднішні змагання дають нам усім можливість згадати спортивні традиції товариства «Колос», що саме у селі Березівці на Вінниччині було створено цю організацію. «Дуже приємно, що вона стала Всеукраїнською і це заслужено, оскільки об’єднує усіх спортсменів. Важливо, що тут є і оздоровлення, і олімпійські вершини. Здоров’я і мир – це найбільше, що нам потрібно», – додав Олександр Мендусь.

   Виконанням українських пісень гостей привітав співак та композитор, Народний артист України Станіслав Городинський.

   Після цього спортсменів оплесками провели до початку спортивних змагань. Про результати читайте на нашому сайті пізніше…

SHARE