У рамках проекту НОК України #OlympicLab за підтримки The Coca-Cola Foundation у Вінниці було реалізовано один з його напрямків «Основи бізнесу та кар’єри».

   9 квітня до 10-класників Вінницької школи № 17 завітали власник IT-компанії «Pilar», доцент Вінницького національного технічного університету Олексій Бойко і голова відділення НОК України у Вінницькій області, дворазовий срібний призер Олімпійських ігор Павло Хникін.

   Бізнесмен розповів цьогорічним випускникам, як він будував «з нуля» свою кар’єру і бізнес. Нині в компанії «Pilar» вже 120 співробітників; вона співпрацює з ізраїльськими, американськими та японськими колегами. Олексій Бойко здивував тим, що приймає на роботу навіть студентів молодших курсів, які спроможні якісно виконувати поставлені завдання. А головним критерієм прийому на роботу є гарне знання англійської мови.
Водночас пан Бойко звернув увагу на необхідність вести здоровий спосіб життя і займатися спортом, відповідно із олімпійськими цінностями.

   – Всі роботодавці хочуть, щоб їхні працівники були здоровими. В багатьох країнах власники компанії навіть преміюють персонал, який не хворіє і веде здоровий спосіб
життя. Тому вже зараз раджу вам більше рухатися – і на перервах, і після уроків, – звернувся до школярів Олексій Бойко.

   Олексій Бойко розповів, що все життя займався плаванням. Є кандидатом у майстри із цього виду спорту.

   – Спорт допомагає у житті, адже розвиває багато корисних якостей. Зокрема, витривалість, стійкість духу, вміння долати будь-які складнощі, – наголосив Олексій Бойко.

   Павло Хникін також дещо розповів про своє становлення як спортсмена і спортивного керівника. Він порадив 10-класникам вже зараз визначатися зі своєю майбутньою професійною кар’єрою.

   – Щоб стати успішною людиною в житті, необхідно докласти серйозних зусиль. Водночас не забувайте вести здоровий спосіб життя – це запорука успіхів, – зазначив Павло Хникін.

   Наприкінці зустрічі Олексій Бойко провів вікторину із призами. І взагалі всі учасники незвичного, але дуже корисного уроку отримали подарунки від відділення НОК України – футболки і кепки з олімпійською символікою.

SHARE