3 квітня 2019 року,  у рамках впровадження ініціативи дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Громада,  дружня до дітей та молоді», у спортивному залі Хмільницької дитячо-юнацької спортивної школи проведено ІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей  «Олімпійське лелеченя».

   Спортивне свято відбулося за сприяння Хмільницької міської ради та її виконавчого комітету, а також організаційної підтримки управління освіти міської ради та відділу з питань фізичної культури і спорту міської ради.

   Під козацький марш на спортивний майданчик вийшли команди  загальноосвітніх шкіл міста.

   На урочистому відкритті спортивного заходу привітали учасників змагань: начальник управління освіти міської ради Галина Коведа, начальник відділу з питань фізичної культури і спорту міської ради Віталій Пачевський.

   Програма заходу «Олімпійське лелеченя» складалася з презентації команди, комбінованої естафети, рухливої гри «Волейбол» та вікторини «Знавець олімпійського спорту».

   У конкурсі «Презентація команди» з використанням художнього слова, вокалу, виконання елементів видів спорту, танцю про місце олімпійського руху в діяльності навчального закладу успішно впоралися всі команди навчальних закладів міста, а переможцями конкурсу стали ЗОШ І-ІІІ ст.№2 та НВК:ЗШ І-ІІІ ст. гімназія №1.

   У конкурсі «Комбінована естафета» з видів спорту серед хлопчиків та дівчаток  успішно виступили: команда ЗОШ І-ІІІ ст.№2, друге місце – у ЗОШ І-ІІІ ст. №3, третє місце  – у НВК:ЗШ І-ІІІ ст. гімназія №1.

   У конкурсі рухлива гра «Волейбол» перемогла команда ЗОШ І-ІІІ ст. №4, друге місце – у НВК: ЗШ І-ІІІ гімназія №1, третє місце – у ЗОШ І-ІІІст. №2.

   У вікторині «Знавець олімпійського спорту»,  що складалася із 20 запитань з тематики розвитку олімпійського руху, переможцями  стала команда ЗОШ №2, друге місце – у НВК: ЗШ І-ІІІст. гімназія №1, третє місце – у ЗОШ І-ІІІст. №4.

   У загальному заліку переможцем змагань стала команда ЗОШ І-ІІІ ст.№2, друге місце посіла команда НВК: ЗШ І-ІІІст. гімназія №1, третє місце –  команда ЗОШ І-ІІІ ст. №4.

   На урочистому закритті змагань переможців нагороджено медалями, кубком та грамотами, призерів – медалями, грамотами виконавчого комітету міської ради.

   Команда-переможець ЗОШ І-ІІІ ст.№2 виборола можливість участі в обласному ІІІ етапі спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя», що відбудеться 23 квітня в м.Вінниця.

SHARE