В принципі, жіночий і чоловічий теніс – це фактично два різних види спорту. Адже, зрозуміло, потужність ударів у представників сильної статі є значно більшою.

Але у Вінниці, в клубі з великого тенісу «Смеш», що в Центральному парку, дівчата і жінки тренуються і змагаються разом з чоловіками. Про це повідомила провідний клубний тренер Ольга Праведна.

14-річна Олена Козуляк займається великим тенісом третій рік. Вчилася «з нуля» у клубі «Смеш», адже в її родині цим видом спорту ніхто не займався.

– Мені подобається теніс, тому ще це енергійна і цікава гра. Вже тричі грала в чоловічих турнірах. Востаннє мені забракло лише два очки для перемоги. На тренуваннях також регулярно граю з хлопцями. Вони, напевно, є сильнішими через кращу швидкість на корті, що допомагає відбивати складні м’ячі, – каже Олена Козуляк.

Олена Козуляк мріє займатися обраним видом спорту багато років, вигравати серйозні тенісні турніри і заробляти гарні призові.

Довідка

На кортах тенісного клубу «Смеш» займаються всі, незалежно від віку – від 4-річних до пенсіонерів. Найстаршим тенісистам – по 75 років.

1 2 3 4 6 ОЛьга Праведна центр

SHARE