Відділення Національного олімпійського комітету у Вінницькій області запустило  он-лайн голосування за кращого спортсмена 2021 року Вінницької області по версії інтернет-користувачів, яке відбуватиметься до 1 лютого 2022 року на сайті за цим посиланням.

      За звання «Кращого спортсмена року» боротимуться троє вінничан:     

     Дмитро Даниленко – майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное – кращий спортсмен травня, червня, та вересня за такі досягнення:
– Бронзовий медаліст Кубка світу в угорському Сегеді, де виступав у складі байдарки-двійки на дистанції 500 метрів. Для спортсмена це вже був третій Кубок світу у спортивній кар’єрі;
– Срібний призер Чемпіонату Європи-2021 в Познані (Польща). Спортсмен брав участь у складі байдарки-двійки на дистанції 500 метрів, яка буде вперше представлена в програмі Олімпійських ігор Парижу-2024;
– Чемпіон світу з веслування на байдарках і каноє. Це звання він здобув на Чемпіонаті світу у Копенгагені (Данія) на дистанції  500 метрів (К-4) у складі українського екіпажу байдарки-четвірки.

     Олег Царьков – кращий спортсмен серпня – багаторазовий чемпіон та призер міжнародних змагань, чемпіонатів України, член Національної збірної команди України зі стрільби кульової, Заслужений майстер спорту України, учасник Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро та Токіо.

     Анна Панова – краща спортсменка жовтня – майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка та рекордсменка України, чемпіонка Європи серед юніорів у 2016 році, бронзова призерка Чемпіонату світу серед юніорів та срібна призерка Чемпіонату Європи у 2017 році, срібна призерка Чемпіонату Європи серед молоді у ривку 2021 року.

    Знайомтесь докладніше з досягненнями кожного із спортсменів та голосуйте за того, хто на ваш погляд гідний отримати головну перемогу!

SHARE