З 3 по 5 червня у Вінниці відбувся 6-й, передостанній тур чемпіонату України з хокею на траві серед чоловічих команд. На майданчик виходили 8 колективів.

 

Вінницьке дербі

Вінницькі команди  «ОКС-ШВСМ» і ХК «ШВСМ-Олімпія» виграли всі матчі у іногородніх команд. А у вінницькому дербі «олімпійці» несподівано перемогли лідера з рахунком 5:4, хоча майже весь матч поступалися – 1:2, 2:4.

– Ми не маємо права втрачати перевагу в таких матчах, не здобувати  перемоги чи хоча б нічиєї. На результат вплинули помилки, які зробили наші гравці на останніх хвилинах, – сказав головний тренер «ОКС-ШВСМ» Павло Мазур.

– Гра була дуже напруженою. Нам допомогли виграти заявлені легіонери. Зокрема, В’ячеслав Пазюк і Віталій Калінчук, який повернулися після завершення сезону в першій італійській лізі, – сказав головний тренер ХК «ШВСМ-Олімпія» Микола Касянчук:.

 

Рівень хокею падає

Президент ХК «Політехнік» (Коростень, Житомирська область) Олександр Машталір наголосив, що його молода команда поки не хапає зірок з неба. Вона посідає 6-у сходинку турнірної таблиці.

– Водночас відзначу, що рівень українського хокею на траві неухильно падає. У нас бракує кваліфікованих суддів, полів, а кразі гравці уходять в закордонні клуби. Вони грають в Україні, поки навчаються у вишах, а потім одружуються і їдуть грати  за кордон, щоб мати можливість прогодувати власні родини, – сказав Олександр Машталір.

 

Зберегли лідерство

Незважаючи на поразку в дербі, «ОКС-ШВСМ» за тур до фінішу зберігає лідерство в чемпіонаті України. Найближчий переслідувач – «ЖДУ БКПЕП-Старт» (Бердичівський район) відстає на солідні 9 очок. А ХК «ШВСМ-Олімпія», який наразі посідає 4-у сходинку, боротиметься за 2 – 3 місця.

Наступний, заключний тур чемпіонату України з хокею на траві відбудеться у Вінниці 17 – 19 червня. В неділю відбудеться нагородження переможців і призерів змагань.

0000013067 таблица

SHARE