В Літині відбувся чемпіонат Вінницької області з футзалу серед дівчат 1999 р.н. і молодших. Змагання організувала обласна федерація футболу.

На старт вийшли вісім команд з різних міст і районів. В фіналі вінницький «Інтеграл» (тренер – Олександр Дудник) здолав «Колос» з Козятинського району (тренер – Микола Бабюк). Бронзові нагороди здобула «Астарта» з Хмільника (тренер Георгій Єременко). Наступні місця посіли «Вінкар» (Вінниця), «Плеяда» (Тульчин), команди міста Могилева-Подільського, Могилів-Подільського району і Літина.

– За підсумками цього змагання ми сформуємо збірну, яка виступатиме на чемпіонаті України з футзалу серед дівчат 1999 р.н. Він пройде в Умані (Черкаська область) в травні цього року, – сказав старший тренер збірної Вінницької області з жіночого футболу Юрій Наровицький.

До речі, в суботу, 28 лютого, прихильники жіночого футзалу зможуть завітати на відкритий чемпіонат Вінниці серед дівчат. М’яча будуть ганяти в муніципальному спорткомплексі, що на вул. Фрунзе (колишній СКА). Початок – о 9.15. Вхід глядачів – вільний.

чемпіонат Вінницької області з футзалу серед дівчат 1999 р.н. і молодших