У місті Будва (Чорногорія) завершився чемпіонат Європи з боксу серед молоді. У змаганнях взяли участь 175 спортсменів із 22 країн Старого світу. Збірна команда України посіла друге командне місце. У скарбничці медального заліку – бронзова нагорода вінничанина Геннадія Масленнікова (вагова категорія до 60 кг). Його тренер – наш земляк Роман Вакалюк.

     В ¼ фіналу суперником вінничанина був представник країни-господарки турніру – чорногорець Лука Гачевіч. Побоювання, що на боці опонента будуть чимало факторів, розвіялися якісною роботою в ринзі вінницького боксера. Він відправив чорногорця у нокдаун в першому раунді і, зрештою, не залишив йому жодних шансів на успіх за результатами трьох 3-хвилинок.

     Геннадій провів дуже якісний півфінальний поєдинок, зробивши практично все від себе залежне для перемоги. Втім, не можна не відзначити силу його опонента – в активі болгарина Радослава Росенова вже є дві золоті медалі на юнацьких чемпіонатах Європи у 2018-му та 2019 роках. За підсумками досить рівної дуелі судді віддали перевагу більш знаному на європейській арені спортсмену з Болгарії.

Михайло ШАФІР

SHARE