Вже незабаром в столиці Японії стартує найочікуваніша подія для спортивного світу – Ігри ХХХІІ Олімпіади. Зазвичай, напередодні відльоту Національної олімпійської збірної команди України до країни-господаря Ігор проходять урочисті проводи, але реалії сьогодення внесли свої корективи, тож з метою збереження здоров’я наших олімпійців та з урахуванням жорстких умов Оргкомітету Токіо-2020 щодо ковід-протоколу, урочисту ходу збірної змінив неординарний та яскравий чотиригодинний телемарафон, що відбувався в ефірі офіційного транслятора Олімпійських ігор в Токіо в Україні – телеканалу UA:Першого.

     Одним з перших спортивної удачі та перемог нашим олімпійцям побажав Президент України Володимир Зеленський:

     «Я переконаний, що ви – найкращі посли, які у нас є. Які дійсно представляють Україну за межами наших кордонів на високому рівні», – наголосив Глава Держави.

     «Ми всією країною будемо не просто тримати кулаки – ми будемо з вами постійно. Будемо за вас дуже сильно вболівати».

     За словами президента Національного олімпійського комітету, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки, для наших спортсменів надзвичайно важлива підтримка, адже вона також допомагатиме підіймати український прапор в Токіо.

     «Олімпійські ігри – це велика подія для кожного спортсмена. І кожен хто відібрався на ці мультиспортивні змагання – вже герой. Олімпійці будуть відчувати нашу підтримку в Токіо. І ці емоції вони використають на спортивних аренах», – підкреслив очільник НОК, зауваживши, що ці Ігри надзвичайно потрібні сьогодні світу. І спортсмени повинні надихнути світ на позитив, здоров’я та впевненість, що ми зможемо побороти всі негаразди.

     До привітань приєднався й Міністр молоді та спорту України, Олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт: «Для нас дуже важливо, щоб всі спортсмени були здорові й упевнені в собі йшли до перемоги »

     Свої побажання успіху українській команді цього дня також адресували голова комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту Андрій Кожем’якін, Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Такаші Кураї.

     Глядачі могли дізнатися більше не лише про спортсменів, а й поринути в атмосферу країни-господарки змагань. Зокрема глибше пізнати традиції та культуру, поспостерігати за батлом японських та українських страв, що пройшов між членкинями олімпійської збірної каратисткою Анітою Серьогіною та стрибункою у воду Софією Лискун у ресторані-партнері заходу «Guramma» під пильним поглядом відомого шеф-кухаря, співзасновника ресторану «100 років тому вперед» Євгена Клопотенка, а також навчитися мистецтва виготовлення орігамі й секретам чайної церемонії.

     Фінальним акордом чотиригодинного марафону став запальний танок у виконанні вихованок студії черлідингу «Red Foxes» під пісню українських вболівальників «Чемпіони».

     Нагадаємо, XXХII літні Олімпійські ігри стартують в Токіо 23 липня  та триватимуть до 8 серпня.

                                                                       /За інформацією сайту НОК України/

SHARE