ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області» взяла участь у Міжнародному дні навколишнього середовища. Працівники відділення долучилися до проекту «#OlympicLab» напряму ECOlympic та влаштували прибирання території поблизу річки Південний Буг (фото 1, фото 2, фото 3).

   До проведення акції по збереженню навколишнього середовища долучилися представники спортивних осередків Вінниччини. Так, працівники та вихованці МДЮСШ №1 влаштували прибирання на прилеглій території, а також зайнялися висадженням квітів. У результаті вдалося поєднати дві справи воєдино – зробити територію чистою і прикрасити її квітами (фото 4, фото 5, фото 6).

   Працівники та вихованці Гайсинської дитячо-юнацької спортивної школи та Районного відділу культури, молоді та спорту організували прибирання території, а також зайнялися озелененням території, висаджуючи дерева. Таким чином, вдалося очистити від бруду значну частину території, а також забезпечити навколишнє середовище додатковими виробниками кисню (фото 7, фото 8, фото 9).

   Представники Сектору культури, молоді та спорту Теплицької райдержадміністрації організували збір сміття у місцевому парку (фото 10, фото 11).

   КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» Немирівської міської ради вирішила приєднатися до акції оригінальним чином. Учасники акції посадили кілька десятків дерев червоного дуба та клена (фото 12, фото 13, фото 14).

   У Комітеті по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради також долучилися до заходу «#OlympicLab». Представники міської дитячо-юнацької спортивної школи зайнялися прибиранням території (фото 15, фото 16).

Андрій МАКРУШИН

SHARE