Триває всеукраїнський Кубок героїв АТО з футболу. Він проводиться під патронатом Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці – разом» за підтримки Федерацій футболу України та Вінниччини.

9 жовтня у Вінниці відбувся матч між місцевою командою «Дикі качки» та «Ягуаром» (Калинівка) у рамках групового турніру регіональної ліги «Центр»ж. Він пройшов на Центральному міському стадіоні. Команда «Дикі качки» представляла Штаб Повітряних Сил України, команда «Ягуар» –  спецпризначенців Калинівки.

Перемогли калинівчани з рахунком 2:0. Матч виявився дуже цікавим, незважаючи на прохолодну погоду.  Гравці обох команд викладалися на всі 100 %. Спецпризначенці грали помітно активніше, більшою мірою на половині поля суперника. І це далося взнаки – вони в кожному таймі забили по голу. На трибуні за своїх вболівали більше сотні військовослужбовців «Ягуара». Вболівальників «Диких качок» було значно менше.

Це вже друга перемога команди «Ягуар» в рамках Кубку серед Героїв АТО. Раніше вона  з рахунком 3:0 перемогли команду полку спецпризначенців з м. Кропивницького.

– Ми дуже раді пограти «від душі» на справжньому трав’яному газоні вищого класу. Місяць тому на відкритті турніру змагалися на спорткомплексі «Нива». Все і тоді було добре організовано, але покриття того поля штучне. А взагалі футбол нам слугує справжньою реабілітацією після фронту, – зазначив головний тренер і капітан команди «Ягуар» майор Геннадій Куций.

– Визнаю, що калинівчани сьогодні грали краще за нас. У них і бажання перемогти було більше, і діяли вони потужніше, – сказав головний тренер «Диких качок» і капітан команди майор Руслан Бродовський.

Змагання Кубку героїв АТО триватимуть у регіональних Лігах у 2 кола до 20 листопада цього року.

img_0880 img_0881 img_0894 img_0899 img_0900 img_0901

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SHARE