17 серпня на стадіоні «Локомотив» міста Козятина пройшов футбольний турнір, присвячений 29 річниці Незалежності України. У ньому взяли участь Бердичівський ліцей-інтернат спортивного профілю, спортивний клуб «Бердичів», ДЮФК «Леви» (Козятин) і спортивний клуб «Олімпієць» (Житомир).

   У першій грі зустрілися козятинські «Леви» і ліцей-інтернат (Бердичів). Перша половина зустрічі була за гостями (2:1). У кінці основного часу один з кращих футболістів команди «Леви» Артем Луцюк з пенальті зрівнює результат (2:2).

   У серії пенальті кращими були козятинські футболісти, забивши два м’ячі і забезпечивши собі місце в головному фіналі. Команда «Олімпієць» (Житомир) легко розправилася зі спортивним клубом Бердичева 3:0 (2:0), склавши компанію козятинським «Левам».

   Третє місце в цьому турнірі розіграли між собою дві команди з Бердичева, у якій перемогу здобули юні футболісти Бердичівського ліцею-інтернату 2:1 (1:0).

   У головному фіналі зустрілися Козятинські «Леви» і СК «Олімпієць» (Житомир). Впевнену перемогу з рахунком 6:2 (4:0) здобули юні футболісти Козятина. У цій зустрічі знову найкращим був Артем Луцюк, забивши два м’ячі. Переможну крапку поставив, забивши шостий м’яч, Максим Попсуй.

   Це був черговий успіх юних футболістів Козятина, під керівництвом Руслана Гуменюка.

   Турнір проходив у 30-ти градусну спеку та на великому футбольному полі. Усі команди показали мужню, самовіддану і технічну гру. Кожен тайм проходив по 30 хвилин. Турнір був організований Козятинською міською федерацією футболу, яку очолює Олександр Шевчук.

   Посприяв турніру начальник відділу фізичної культури та спорту Павло Луцюк. Будемо чекати нових футбольних турнірів в нашому місті!

Володимир СІМАЧОВ, член АСЖУ

SHARE